Каталог статей
Главная » » украинский маразм

Галичанець М. Українська Нація (2005) [pdf]
 
Галичанець М. Українська Нація (2005) [pdf]

 

 
 

Мова: українська 
Опис:

У книзі подано походження та життя української нації від її утворення 40 тисяч років тому і до XI століття н. е. 
Автор висвітлює той період розвитку українського народу, що його забороняли описувати московські колонізатори. Пишучи за нас нашу історію, вони "відрубали" історичні корені нації, чим знівечили тяглість її походження, розвитку і життя. А "історію" її почали з IX ст. н. е. - від князювання Олега II Українського. 
У книзі вміщено унікальні матеріали, що їх досі в історії нації не публікували або друкували мало та розрізнено. 
Але це не історія нації, як може здатися на перший погляд, а лише краєзнавчі веди (знання) автора. Тому книжка буде добрим помічником саме для осягнення походження і життя української нації з найдавніших часів. 
Для широкого загалу читачів. 
При вивченні історії в школах та вузах може бути використана як книга для додаткового читання. 


Автор: Микола Галичанець 
Видавництво: Тернопіль: Видавництво "Манарівець" 
Формат: pdf 
Кількість сторінок: 368 с.

Назад в содержание

Всего комментариев: 5
5 Palamid   (18.08.14 04:38)
Смех смехом, а ведь пройдет 20-30 лет, и большая часть украинского населения будет воспринимать все это как истину в последней инстанции...

4 trung_vn   (18.08.14 04:36)
Klass!!! А на москальской мове есть такой шедевр?

3 Kоzak70   (18.08.14 04:34)
40 тисяч років тому?
Не здивуюся, якщо через деякий час на Україні з'являться "наукові праці" в яких стародавні укри будуть надані як прабатьки всього людства!! lol
А нікого не бентежить що, на російських, молдавських, білоруських ресурсах, з'явилася подібна література, в якій замінюють національність, а суть залишається тією ж?!!!
Я недвано спілкувався з однм "нащадком римських імператорів" з Молдови, який вважає себе "стародавнім румуном", а до цього з "древніми русами" з під Воронежа, нащадками самого Сварога і їх роду теж 40 Кіло років
Подібне вже було і країна ця називалася Німеччина, і всі інші крім німців, були недолюдей

2 gnommak   (18.08.14 04:32)
duben написано:
Прикро, що Толока їм підіграє, розміщуючи таке в науковому розділі.

Свічку тримали, коли підігравали? Невже ваш "широкий" погляд не в стані зрозуміти, що ніхто з адміністрації не вантажив цю книгу і навіть не догадується про її існування? А відповідно всім глибоко десь, що це "улюблена тема для українофобів усіх мастей". І її існування тут є лише виконанням написаних правил, які нічого не говорять про зміст та їх направленіть.

Наступного разу коли будете писати про те що хтось комусь підіграє, вам би не помішало двоє рече: докази та свідки.

P.S.: Посуті ваш допис це образа гуртомівців. Толока в цілому має до цієї роздачі таке ж відношення, як ви до наукових відкриттів у області квантової фізики. Але я не дивуюсь вашому допису, так як всі люди психологічно схильні (підсвідомо) перекладати відповідальність на інших, у цьому випадку на Толоку.

1 duben   (18.08.14 04:30)
Ця книжечка - улюблена тема для українофобів усіх мастей. Прикро, що Толока їм підіграє, розміщуючи таке в науковому розділі.

Имя *:
Email:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
<
Яндекс цитирования
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz